Hádej s My Bean Box nyní v prodeji!

NÁŠ KONCEPT

Znáte ten pocit, kdy konečně máte tu chvilku pro sebe a už se těšíte, jak si v pohodlí útulné kavárny vychutnáte lahodnou kávu? S informací o tom, jakou kávu mají momentálně na mlýnku, vaše touha roste ještě více a chuťové buňky se již předem radují a tuší, co tak asi očekávat. Avšak s prvním douškem se ten sen o kávě rozplyne a vaše očekávání jsou ty tam. Káva je sice lahodná, ale její chuť není přesně podle vašich představ.

 

Stejnou situaci jsme zažili na vlastní kůži i my a ne jen jednou. Káva nás obklopuje ze všech stran a dát si přesně tu, na kterou máme v danou chvíli chuť, je skoro nemožné. Přesně jak zní pořekadlo: sto lidí, sto chutí.

 

Můžeme s jistotou říci, že jsme již ochutnali více než sto padesát rozličných druhů a chutí káv (a nejsme zdánlivě u konce). A abychom vám ulehčili od nekonečného hledání té pravé, vytvořili jsme pro vás My Bean Box, personalizovanou krabičku plnou kávy dle vašeho gusta.

 

A kdo vlastně jsme? Jsme tým pravých milovníků kávy. Nepřeháníme, kdy řekneme, že kávy nemáme nikdy dost a kavárny jsou doslova naším druhým domovem.

 

Touto formou jsme se rozhodli okořenit český kávový trh něčím tak trochu jiným. Pojďte s námi do toho a dopřejte si prvotřídní kávu z výhradně českých pražíren.

 

Od Vaší nové oblíbené kávy Vás dělí už jen krůček.

 

Tým My Bean Box